Kelly Predmesky wordt hoofd sales Noord-Amerika bij Mitsui Ocean Cruises
Mitsui Ocean Cruises heeft Kelly Predmesky aangesteld als Head of Sales voor Noord-Amerika. In deze rol werkt zij samen met de algemene verkoopagent van de rederij in de regio.
Samen met Albert Hartigan, die verantwoordelijk is voor marketingpartnerschappen in Noord-Amerika, gaat zij zich richten op de verkoopstrategie en de samenwerking met reisadviseurs.
Met haar komst wil Mitsui Ocean Cruises de bekendheid van het merk vergroten, met name als het gaat om cruises in Japan die zich onderscheiden door hun culturele insteek.
Volgens Anthony Kaufman, verantwoordelijk voor commerciële strategieën binnen Mitsui Ocean Cruises, markeert haar benoeming een belangrijke stap in de verdere groei van het bedrijf in Noord-Amerika.
Hij benadrukt dat Predmesky sterke relaties binnen de reisbranche meebrengt en veel kennis heeft van het luxesegment. Daarnaast heeft zij ervaring met het ontwikkelen van bijzondere reiservaringen die verder gaan dan standaard cruises.
De rederij speelt in op een groeiende vraag van reizigers die op zoek zijn naar authentieke ervaringen en een diepere verbinding met bestemmingen. Cruises met Mitsui Ocean Cruises bieden de mogelijkheid om Japan te ontdekken vanuit een Japans perspectief, met aandacht voor cultuur, luxe en minder bezochte plekken.
Kelly Predmesky heeft bijna twintig jaar ervaring in de verkoop van luxe reizen, strategische samenwerkingen en het beheren van belangrijke accounts. Hiervoor was zij werkzaam bij Swan Hellenic, waar zij verantwoordelijk was voor grote klanten en nationale accounts.
Daar hield zij zich bezig met samenwerkingen binnen het Virtuoso-netwerk en droeg zij bij aan de groei van het merk in Noord-Amerika.
Eerder werkte zij ook in leidinggevende functies bij Celestyal Cruises, waar zij deel uitmaakte van het team dat het merk in Noord-Amerika introduceerde en verder uitbouwde.
Predmesky zelf geeft aan enthousiast te zijn over haar nieuwe rol binnen Mitsui Ocean Cruises. Ze ziet dat reizigers steeds vaker op zoek zijn naar unieke en authentieke ervaringen tijdens hun vakantie.
Volgens haar biedt de rederij iets bijzonders door Japan te laten zien vanuit een lokale invalshoek, waarbij gasten samen met Japanse passagiers reizen. Ze wil zich actief inzetten om meer reizigers in Noord-Amerika kennis te laten maken met deze manier van cruisen.







Reactie