Seabourn haalt topschrijvers van The Atlantic aan boord tijdens najaarscruises

Seabourn haalt topschrijvers van The Atlantic aan boord tijdens najaarscruises

Seabourn heeft de eerste namen bekendgemaakt van sprekers van het Amerikaanse tijdschrift The Atlantic die in het najaar van 2026 meevaren met de rederij. Zij zijn te gast tijdens het programma Seabourn Conversations.

Met dit programma haalt Seabourn denkers, schrijvers en deskundigen aan boord op het gebied van cultuur, wetenschap, geschiedenis en kunst. Zij gaan in gesprek met de gasten en geven zo extra diepgang aan de reis.

Dankzij de samenwerking met The Atlantic verwelkomen enkele cruises David Frum, Megan Garber, Yvonne Rolzhausen en Evan Smith.

“Een van de mooiste dingen aan reizen is dat het je blik op de wereld verandert. Onze samenwerking met The Atlantic brengt twee merken samen die allebei nieuwsgierig zijn en dieper willen kijken”, zegt Kacy Cole, chief marketing officer van Seabourn.

“Door een aantal van de meest boeiende stemmen van dit moment aan boord te halen, creëren we gesprekken die nieuwe ideeën opleveren en je blik verbreden. Zo wordt betekenisvolle ontdekking een nog belangrijker onderdeel van de Seabourn-ervaring.”

De najaarsreizen met de Seabourn Ovation

  • 13-daagse Atlantic Coast: Lighthouses & New England Charms – 31 oktober t/m 13 november 2026

Op deze cruise varen Megan Garber en Yvonne Rolzhausen mee.

Garber is redacteur bij The Atlantic en schrijft over het snijvlak van cultuur en media. Zij is auteur van Screen People: How We Entertained Ourselves into a State of Emergency en On Misdirection: Magic, Mayhem, American Politics.

Rolzhausen is managing editor en hoofd factchecking bij The Atlantic, waar zij al dertig jaar werkt. Zij geldt als een belangrijke stem als het gaat om journalistieke nauwkeurigheid, redactionele zorgvuldigheid en het factcheckproces.

  • 8-daagse Southern Caribbean Gems – 20 t/m 28 november 2026

Op deze cruise varen David Frum en Evan Smith mee.

Frum is redacteur bij The Atlantic en presenteert zijn wekelijkse podcast The David Frum Show. Hij schrijft over beleid, politiek, kunst, literatuur en geschiedenis en heeft tien boeken op zijn naam staan.

Smith is managing director events bij The Atlantic en verantwoordelijk voor de live journalistiek en publieksprogramma’s van het blad. Daarnaast is hij senior adviseur bij Emerson Collective en presenteert hij het wekelijkse interviewprogramma Overheard with Evan Smith.

Ook in 2027 en 2028

Welke programma’s er in 2027 op het programma staan, maakt Seabourn later bekend. De samenwerking krijgt een hoogtepunt met de 12-daagse reis “With The Atlantic: A Seabourn Conversations Exclusive” aan boord van de Seabourn Quest. Die cruise vertrekt op 4 oktober 2028, het jaar waarin Seabourn zijn 40-jarig bestaan viert.

Tijdens die reis staat een exclusief programma op het menu dat samen met The Atlantic is opgezet, met journalistiek, ideeën en gesprekken over cultuur.

De rederij laat weten dat de samenwerking meer oplevert dan alleen sprekers. Gasten op bepaalde reizen krijgen ook toegang tot digitale artikelen. Verder komen er op alle schepen speciale bibliotheken met recente nummers van het tijdschrift en boeken van huidige en vroegere schrijvers van The Atlantic.